מטבח מעץ מלא

המטבח, המקום המופלא ביותר בבית, המקום שנותן השראה וזיכרונות לחיים שלמים. אצלנו בניו קיצ'ן תקבלו מטבחים מעץ מלא ברמה הגבוהה ביותר, מטבחים שיוצרים חוויה.

יש אנשים שעבורם מטבח הוא רק מקום טכני להכנת אוכל, הם אינם מבינים את החשיבות העצומה של מטבחים בחיינו, על אף הערך העצום שיש למטבח בחיינו, הן בכמות השעות שאנו מבלים בו והן בהשפעה שלו לעיצוב חיינו בהווה כזיכרונות עתידיים.

חולמים על בית כפרי וחם? מטבחים מעץ מלא זה הסגנון שמתאים לכם!

משפחות חמות ואנשים שאוהבים טבע וחיבור לחומרים הבסיסיים והעדינים שביקום יאהבו מטבחים מעץ מלא כמטבחים מועדפים. מטבחים מעץ מלא משדרים חום, ניתן לצבוע אותם במגוון עצום של צבעים, כמו כן, ניתן לעצב גם את הדלתות במגוון רחב מאוד של אפשרויות עיצוב. כך למשל, מטבחים מעץ מלא יכולים להיות מבוססים על חיתוכים לאורך או תבליטים ותבניות שקועות בדלתות הארונות. מטבחים מעץ מלא בדרך כלל גם משלבים לא רק שיש כמשטח עבודה אלא משלבים בנוסף גם משטחי עבודה טבעיים, בעיקר באזור האי והדלפק, משטחי עבודה טבעיים אלו יהיו בדרך כלל עץ בוצ'ר או עץ אלון גושני.

כך תקנו מטבחים מעץ מלא:

תקציב – ראשית הגדירו את התקציב שלכם וכמה אתם מוכנים להשקיע על מנת לקנות את המטבח האהוב עליכם ביותר ועד כמה תוכלו להשקיע בפרטים טכניים או בפרטים עיצוביים במהלך תכנון המטבח. חשוב לשמור על המסגרת שהקצתם לעצמכם, שיפוץ דירה או בנית בית מביאה אתה הרבה מאוד הוצאות, חשוב שתקפידו לעמוד בציפיות שלכם ולהישאר במסגרת כדי שתישארו מרוצים ומאושרים בבית החדש שלכם.

תכנון נכון – אחד הדברים שאנשים מדלגים עליהם הוא תכנון המטבח. בעוד שאנשים דואגים הרבה מאוד לעיצוב ולמראה החיצוני שלו, הרי שבנוגע לתכנון הם נוטים לקבל תוכנית אחת או שתיים אופציונאלית ובזה לסיים את התכנון. מטבחים מעץ מלא מאפשרים לכם מקסימום גמישות בתכנון נכון. חשוב שתקפידו לדרוש כמה שיותר שהתכנון יעשה בצורה חכמה ומגוונת וכמובן שיהיה תלוי בתנאים הסביבתיים של הבית, חלונות, מעברים, מרחק לסלון ועוד..

קנייה נעימה!

 

דילוג לתוכן