מטבחי יוקרה

מטבחים יוקרתיים

מטבחים יוקרתיים הם מטבחים בהם חשבו על כל פרט קטן ביותר. והשתמשו בחומרי גלם מצויינים, ובעיצוב מוקפד. לכן, לא כל מטבח מעוצב הוא מטבח יוקרתי, אבל כל מטבח יוקרתי הוא מטבח מעוצב.

מטבחים יוקרתיים יכולים להיות מטבחים כפריים או מודרניים, בסגנונות שונים, ומחומרי גלם שונים. לא סוג החומרים הופך את המטבח למטבח יוקרתי, אלא האיכות של חומר הגלם, והמחשבה על הפרטים הקטנים והגדולים במטבח. מטבחים יוקרתיים נמדדים במראה הכולל שנשאר יוקרתי ומרהיב גם אחרי שנים, וגימורים המושלמים שנותנים את המראה הסופי שהוא יוקרתי ומושלם.

כיצד מעצבים מטבחים יוקרתיים?

קודם כל, המטבח צריך להתאים למשתמשים בו. למי שזקוק לשטחי אכסון גדולים צריך להתאים מטבח שיש בו הרבה ארונות אכסון, ומקומות מוגדרים לכל הפרטים והכלים במטבח. למי שאוהב לבשל, נתאים מטבח עם שטחי עבודה גדולים ומרווחים, כיורים גדולים ועמדות בישול נוחות. בשלב תכנון המטבח נוודא שלכל הכלים במטבח יש מקום נוח לשימוש ולאחסון- למשל, למיקסר, ולמיקרוגל אבל גם לכלי הששת, ולמכונת הקפה.

בחירת חומרי הגלם

נשקיע בבחירת חומרים איכותיים. עץ מלא איכותי, או פורניר איכותי, שיש יוקרתי למטבח, וכיורים וברזים איכותיים שייתנו מראה ייחודי ומרשים למטבח. כמובן נשקיע מחשבה בפרזול של הארונות עצמם, כמו גם בגימור הסופי, ובליטוש הייחודי של המטבח.

מטבחים יוקרתיים יכולים להיות מטבחים כפריים ומטבחים מודרניים, מה שהופך מטבח ליוקרתי זו העבודה המדוקדקת, והעיצוב המוקפד תוך דגש על כל פרט ופרט. לכן, כל אחד יכול לעצב לעצמו מטבח יוקרתי ומושלם, בלי קשר לבחירה בסגנון עיצוב.

אצלנו מתמחים בייצור מטבחים יוקרתיים, ברמה גבוהה ובמראה ייחודי ויוקרתי, תוך הבנה מהם הצרכים שלכם כמשפחה שאוהבת לבשל, ורוצה מטבח איכותי ויוקרתי אצלה בבית. אנו נשים לב לצרכים שלכם- למבנה החדר, ולגודל החדר, לצורך שלכם במטבח הייחודי שמתאים לכם בדיוק. אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים, ובונים את המטבח תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים ביותר- שהם אלו שהופכים את המטבח למושלם ומיוחד.

רוצים לשמוע עוד על מטבחים יוקרתיים? אנו מזמינים אתכם להתקשר עוד היום, ונשמע לעמוד לשירותכם ולסייע לכם.

דילוג לתוכן