מטבחים כפריים

מטבחים כפריים

המטבח הכפרי הוא אולי אחד מעיצובי המטבחים הפופולריים ביותר. מה הופך את המטבח הכפרי לכה מבוקש בעיצוב מטבחים?

מטבח כפרי זורק אותנו אחורה, למטבח ולחמימות של בית סבתא. גם אם לסבתא שלנו לא היה מטבח מעוצב, האווירה במטבח שלה, של ריחות אוכל, ושמחה ובישול, טבעיות ופשטות, מהדהדים בנו, כשאנו נמצאים בתוך מטבח כפרי. מטבחים כפריים נותנים דגש לחומרים טבעיים, לעיצוב פשוט, טבעי, אפילו מעט מחוספס, כראוי לבית בכפר. המטבח הכפרי הוא מטבח מרווח, שמתאים לבישול, ולהנאה מהבישול.

עיצוב מטבח כפרי

עיצוב המטבח הכפרי משתמש בחומרי גלם טבעיים, הרבה עץ טבעי, הרבה מתכת. בדרך כלל נשמור על הטקסטורה של העץ והמתכת כדי שתיתן את המראה המחוספס והטבעי. הארונות של מטבחים כפריים גדולים, עשויים מעץ מלא. עם מזווה גדול ומפנק. במרכז המטבח יהיה השולחן. היום מקובל לשמור על העיצוב של מטבחים כפריים, ולהעמיד במקום שולחן אי גדול, בהתאם לרצון הלקוחות. מטבחים כפריים משלבים בתוכם פרטי בישול וריהוט, במראה מעט מבולגן, שמעיד על החיים והבישולים שנעשים במטבח.

במידה ואתם מעוניינים בעיצוב מטבח כפרי, תהליך העיצוב, ובחירת המטבח נעשה על ידי מקצוענים, כדי שיתאים לכם, למי שאתם, להרגלי העבודה שלכם במטבח, ולנוחות שלכם בו. המטבח שלכם צריך להתאים לכם. לכן את המטבחים שלנו אנו מעצבים עבורכם. עיצוב מטבחים הוא המומחיות שלנו. אנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר, והאיכותיים ביותר על מנת לעצב לכם ולייצר עבורכם את מטבח החלומות שלכם, במראה, בתחושה ובאיכות הגבוהה ביותר.

אז איך נעצב עבורכם מטבח כפרי? המומחיות שלנו היא עיצוב מטבחים ברמה גבוהה ובהתאמה ללקוחות שלנו. המעצבים שלנו יישבו אתכם כדי להבין מה הצרכים שלכם במטבח. כמה אתם אוהבים לבשל ומבלים בו, ומה הדרישות שלכם ממטבח שלכם. לפי הצרכים שלכם נבנה איתכם ועבורכם את המטבח המושלם עבורכם. נבחר את פלטת הצבעים למטבח, לפי העיצוב שלו, לפי טעמכם האישי, ולפי העיצוב והצבעים שיש לכם בשאר הבית.

רוצים לשמעו עוד על מטבחים כפריים? תנו למקצוענים שלנו לעצב עבורכם את המטבח המושלם במיוחד לטעם ולרצון שלכם.

דילוג לתוכן