מטבח קלאסי

מטבחיים קלאסיים- עולם עיצוב נצחי.

"קלאסי" הוא תמיד מושג בעל שם נרדף למוכר, הרמוני ונעים. מטבחים קלאסיים הם מטבחים המתאפיינים בתכונות אלו.

הדבר המרכזי העומד בתכנונו של מטבח קלאסי הוא שהעיצוב שלו תמיד יהיה עדכני ונעים לעין ושיהיה שימושי ויעיל גם עוד שנים רבות. בבתים ישראליים רבים ניתן למצוא מטבחים בעיצוב קלאסי משום שהוא מוכר, נעים, הרמוני ובעל עדכניות על זמנית.

אצלנו ב newkitchens תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים של מטבחים קלאסיים ברמה הגבוהה ביותר.

פונקציונאליות אופיינית למטבח הקלאסי:

פונקציונאליות היא ערך משמעותי במיוחד בתכנון של מטבח קלאסי ולכן נוכל למצוא במטבח הקלאסי חומרי גלם שונים ברמת איכות גבוהה המתאימים לצרכים הספציפיים, שימוש בחומרי גלם כמו עץ מלא, שיש זכוכית וכד' יאפשרו פעולות של בישול וניקיון יעילות וכן אחסון נוח של כלים ואביזרי המטבח השונים. אנו מומחים בעלי שם בתחום המטבחים ובחירה בנו לתכנון המטבח הקלאסי הפרטי שלכם תבטיח לכם כי כל חומרי הגלם השונים בהם יעשה שימוש במטבח יהיו ברמת איכות גבוהה, יחזיקו מעמד למשך שנים רבות וכן יראו טוב תמיד.

עיצוב אופייני למטבח קלאסי:

סגנון העיצוב במטבח קלאסי יהיה מתאים ומשולב עם סגנון העיצוב השולט בשאר חדרי הבית אך יחד עם זאת ישמור על קו מאופק ובעל צבעים בהירים בדרך כלל. אך יחד עם זאת אנו נעזור לכם לשלב אלמנטים מודרניים לפי סגנונכם וטעמכם האישי.

נצחיות אופיינית למטבח הקלאסי:

עצם המהות של עיצוב מטבחים קלאסי היא עיצוב שיהיה נצחי. בגלל שקו העיצוב הכללי הוא חלק והרמוני והוא לא מושפע מטרנדים צעקניים או חדשניים במיוחד הוא יתאים לכם תמיד, גם בעוד שנים רבות. בנוסף לעיצוב גם התכנון הפונקציונאלי שלו בנוי ומותאם לשימושים השונים האופייניים למטבח, צורת האחסון, הארונות והמגרות וכן משטחי השיש וכל שאר הצרכים מתוכננים בקפידה תוך שימת דגש על כך שהמטבח עתיד לשמש אתכם גם לעוד שנים רבות וצריך להתאים לצרכים שלכם גם אז.

עיצוב מטבחים קלאסי- מתאים עבור כל אחד שרוצה מטבח שישמש אותו לשנים רבות ואוהב סגנון עיצוב נקי, נעים והרמוני. צרו קשר עכשיו לתכנון מטבח קלאסי במיוחד

דילוג לתוכן